Gizlilik Politikamız


By İmza Mobilya'ya ait internet sitesine hoş geldiniz.

Bu sözleşme, sitenin kullanım şeklini, kullanım sırasında doldurulacak formlarla iletilen bilgilerin, ziyaretçilerin internet protokolleri ve bilgisayar kullanımlarının gereği sahip oldukları verilerin (IP , tarayıcı yetenekleri vb) kullanım şartlarını düzenler.

1-) By İmza Mobilya'ya ait internet sitesine gelen her ziyaretçi gizlilik ve kullanım sözleşmesini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır. Ziyaretçi, bu sözleşmeyi kabul etmiyorsa, tarayıcı penceresini kapatarak siteden ayrılmalıdır.

2-) By İmza Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin, form doldurarak veya form doldurmaksızın ilettiği verileri korumakla sorumludur. Ancak internet ortamında hiçbir zaman tam güvenliğin sağlanamadığı da bilinmelidir.

3-) By İmza Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin, form doldurarak veya form doldurmaksızın ilettiği verileri, her türlü analizi yapmak amacıyla kullanabilir.

4-) By İmza Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin bilgilerini satamaz, kiralayamaz, ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştiremez.

5-) By İmza Mobilya, internet sitesine gelen ziyaretçilerin bilgilerini sadece yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep gelmesi halinde paylaşıma açar.

6-) By İmza Mobilya internet sitesi, diğer internet sitelerine link vermektedir. Gizlilik sözleşmesi, sadece By İmza Mobilya'yı temsil eden bu internet sitesinde geçerli olup, ziyaretçilerin yönlendirildiği diğer internet sitelerini kapsamamaktadır. Ziyaretçilere, yönlendirildikleri sitelerin gizlilik ve kullanım bilgilerini okumaları tavsiye edilir.

By İmza Mobilya, üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi vaya kuruma verebileceği hasarlardan sorumlu tutulamaz.