By İmza Mobilya ürünleri ve hizmetleriyle ilgili en çok merak edilen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Çiğli parekende satış mağazamız başta İzmir ve Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye'nin her yerine hizmet veriyoruz. Ürünlerimizi Ege'nin her yerine, Bandırma ve Çanakkale'ye ücretsiz, ülkenin diğer bölgelerinde ve yurt dışında yaşamakta olan vatandaşlarımıza da uygun koşullarla gönderiyoruz.
Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Mağazalarımız pazar günleri 10:30-20:00 arası, diğer günler ise 09:00-20:30 arası açık bulunmaktadır.
By İmza ayrıcalıklarından yalnızca İzmirliler değil, tüm Egeliler aynı koşullarla faydalansın diye, Egenin her yerine ücretsiz teslimat yapıyoruz. Ülkenin diğer bölgelerine ve yurtdışına da oldukça makul ücretlerle ürün gönderiyor, montajını kendi ekibimizle yapıyoruz.
İsteğinize göre teslime kadar yapılacak ödemelerde ürünleriniz ödeme sonuna kadar ücretsiz depolanır.
Çiğli'de bulunan mağazamızdan biri Outlet konseptiyle hizmet vermektedir. Ayrıntılara
Biz, kampanyalarını süreklileştirmiş bir firmayız. Kriz zamanlarında bile, insanları uygun koşullarla mobilya sahibi yapmaktan vazgeçmedik. Farklı bütçelere uygun olacak şekilde düzenlediğimiz kampanyalarımız ve düğün paketlerimiz, fiyatlarıyla rakipsizdir. Kampanyalarımız ve düğün paketlerimiz hakkında buradan bilgi alabilir, veya size en yakın mağazamızı Mağazalarımız sayfasından öğrenebilirsiniz.
Kredi kartı, nakit, taksitli senet, kredi ver sistemi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Yeni kampanyalarımız ve uygun fiyatlı ürünlerimizi duyurduğumuz Facebook ve Twitter ayfalarımızı takip ederek siz de fırsatlardan kolayca haberdar olabilirsiniz. Ayrıca kayıt olarak fırsatların size e-mail ve sms olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz.